O NÁS

 

JSME BOJOVNÍCI

 

 

  Historie

        Zakladatelé firmy DragonArt jsou 2 kamarádi, kteří se poznali na trénincích Taekwon-Do ITF. Spojoval je nejen cíl stát se skvělými bojovníky, ale i touha zlepšovat věci kolem sebe. Aby dali dalším dětem i dospělým možnost poznat úžasný svět bojovníka, založili si časem vlastní klub bojových umění. Jak členská základna rostla, čím dál tím více žáků si chodilo  pro radu, kde by se dala pořídit kompletní výbava pro Taekwon-Do ITF. Obchod, který by nabízel kvalitní produkty za dobré ceny a vycházel by přímo z přání a požadavků ITF     bojovníka. Žádný takový ale nenašli. A tak vznikla myšlenka založit DragonArt.

 

 

Tvorba produktů

V bojových umění se pohybujeme téměř 15 let. Při tvorbě produktových řad vycházíme z našich zkušeností a Vašich přání. Uvědomujeme si, co vadí bojovníkům Taekwon-Do ITF na chráničích vytvořených původně pro jiná bojová umění, a vyrábíme na základě těchto znalostí.

 

Zdraví jde první

Oba zakladatelé jsou doktoři. Proto věnují mnoho pozornosti tomu, aby všechny produkty poskytovali maximální ochranu. Vám, vašemu tréninkovému partnerovi i soupeři na tatami.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení